• GORZÓW WLKP 66-400, WRÓBLEWSKIEGO 67A
  • (+48) 503 088 914
  • Pon - Ndz 24h/7

Przewozy indywidualne

transport-airport.pl > Przewozy indywidualne

REZERWUJ TRANSPORT

Dokonaj rezerwacji online na wyjazd

NASZA FLOTA

Przeglądaj naszą flotę pojazdów

KONTAKT

Zadzwoń do nas
(+48) 503 088 914

Okazje i destynacje bywają różne. Z jednego końca Polski na drugi albo jeszcze dalej, poza granice państwa. Odległość na szczęście nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zdajemy sobie również sprawę, że są takie uroczystości, kiedy nie powinno się myśleć o tym, jak gdzieś dojechać, kto będzie prowadził, kiedy powinno się wyjechać, a kiedy wrócić. Dlatego bez względu na to, w jakim miejscu się Państwo znajdują, gdzie chcą dotrzeć i o której godzinie potrzebują transportu, z przyjemnością przyjmiemy zlecenie na przewóz indywidualny.

Dlaczego my?

Naszym priorytetem jest przede wszystkim bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie Klienta. A one są efektem wielu działań podejmowanych na długo przed zamówieniem przez Państwa przewozu indywidualnego. Na te trzy cechy składają się regularne przeglądy w autoryzowanych serwisach, dbanie o czystość pojazdów, a także płynna jazda i nienaganna etykieta, wynikające z długoletniego doświadczenia, wiedzy i kwalifikacji naszych kierowców. Co więcej, oferujemy rozsądne ceny za nasze usługi, szereg udogodnień dla naszych Klientów oraz szeroki wybór rodzajów samochodów, w tym limuzyn i busów.

Co zapewniamy?

Przede wszystkim obsługę 24 godziny przez 7 dni w tygodniu – niezależnie od tego, czy dany dzień jest świętem w kalendarzu. Naszych Klientów odbieramy z dowolnego, wskazanego przez nich miejsca. Realizujemy przewozy indywidualne o różnym charakterze, na przykładach w ramach imprez okolicznościowych, takich jak wieczory panieńskie, kawalerskie, urodziny czy nawet wesela.

hello.