• GORZÓW WLKP 66-400, WRÓBLEWSKIEGO 67A
  • (+48) 503 088 914
  • Pon - Ndz 24h/7

Transfery na lotnisko

transport-airport.pl > Transfery na lotnisko

REZERWUJ TRANSPORT

Dokonaj rezerwacji online na wyjazd

NASZA FLOTA

Przeglądaj naszą flotę pojazdów

KONTAKT

Zadzwoń do nas
(+48) 503 088 914

Podróż, bez względu na swoją destynację, potrafi być naprawdę wyczerpująca. Warto więc zadbać o swój komfort. Szczególnie, jeśli oprócz samego lotu ma się przed sobą długi transport na lotnisko. W takich sytuacjach mogą nam Państwo zaufać. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym doświadczonym i wykwalifikowanym kierowcom oraz wygodnym pojazdom Wasz airport transfer przebiegnie sprawnie, bezpiecznie i komfortowo. Niezależnie od miejsca pobytu, dnia i godziny.

Obsługiwane przez nas trasy

Wśród stałych kursów możemy wymienić te na dwóch liniach: Gorzów Wielkopolski – Berlin Brandenburg BER i Gorzów Wielkopolski – Poznań Ławica POZ. Realizujemy jednak różnorodne, indywidualne transfery lotniskowe, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe, ponieważ nasza flota rozrzucona jest po kilku miastach na całym świecie. Nie muszą się więc Państwo martwić, czy odnajdą się w nowym miejscu albo czy zdążą na swój samolot. Bez względu na to, gdzie znajdują się nasi Klienci i kiedy potrzebują transportu, dzieli nas jedynie jeden telefon od nawiązania współpracy – jednorazowej lub długoterminowej.

Zalety podróżowania z nami

Transport airport to jedna z najczęściej wybieranych przez naszych Klientów usług. W ramach transferów lotniskowych zapewniamy nie tylko komfortową i bezpieczną jazdę, ale przede wszystkim punktualność oraz możliwie najszybsze dotarcie do celu. Odpowiadają za to przeszkoleni i doświadczeni kierowcy. Rodzaj samochodu oraz konkretne udogodnienia, na przykład fotelik, zależą w pełni od Państwa potrzeb i upodobań.

hello.